Uitslagen keuringen Beveiligingssurveillancehond 2023

Keuring d.d.: 16 december te Dronten
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: M.A.T.M. van Lent, J.F.J. Zwart
Pakwerker: R. Poppelaars

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

M. Marreel Wolfie 114 112 50 10 9 295
Y. van Leeuwen Maycko 100 79 42 10 8 239
avg avg avg avg avg avg avg avg
E. van de L'Isle Mamba 81 80 43 9 7 220
 

Keuring d.d.: 02 december te Dordrecht
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A.P.M. Streng, A. Boone
Pakwerker: R. van Poppelen, asp. F. Bobeldijk

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

E. Smeets Mike 112 117 68 10 10 317
O. de Weerdt Storm 119 129 42 10 10 310
K. Duijvelshoff Dax 110 102 68 10 10 300
D. Versluis Duco 102 101 66 10 9 288
A. van der Ham Kenzo 113 106 48 10 10 287
 

Keuring d.d.: 25 november te Oss/Berghem
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A.P.M. Streng, A. Boone
Pakwerker: R. van Poppelen, asp. F. Bobeldijk

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

M. Goijer Gradje 118 130 70 10 9 337
G. Vervuurt Diego 118 128 70 9 8 333
M.W.P. Hommersom Fire 107 125 70 10 9 321
C. Jansen Rox 110 126 63 10 9 318
M.A.T.M. van Lent Storm 104 126 63 8 9 310
L. Kaffa Whisky 110 101 66 7 7 291
R. Ernes Raico 77 130 47 8 8 270
   

Keuring d.d.: 27 oktober te Mierlo
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: F. Quaedackers, A. Boone
Pakwerker: R. Poppelaars

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

avg avg avg avg avg avg avg avg
R. Maasen Grimm 114 130 67 10 10 331
A.B.M. Coppens Vaako 108 130 70 10 10 328
J. Bolk Odin 113 127 62 10 10 322
K. Knuiman Sticker 110 121 70 10 10 321
J.F.J. Zwart Bono 108 130 61 10 10 319
H. Rovers Falco 100 83 51 8 8 250
 

Keuring d.d.: 17 oktober te Hattemerbroek
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: M.A.T.M. van Lent, J.F.J. Zwart        
Pakwerker: Helper: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

R. Drost Zoë 119 126 57 10 10 322
L. Vogel Harrie 111 108 70 10 10 309
E. Bastiaan Ferro 96 120 62 10 9 297
V. Hanekamp Jax 93 90 62 9 10 264
S. Reedijk Conan 72 111 60 8 8 259
   

Keuring d.d.: 29 september te Venlo
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: F. Quaedackers, A. Smeets
Pakwerker: M. Bosman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

R. Snippe Kimmy 118 122 70 10 10 330
M. Hijlkema Snipe 113 126 70 10 10 329
J. Slangen Denzel 108 124 70 9 9 320
J. Grunenberg Kas 113 96 68 10 10 297
J. Clevers Kay 90 88 57 9 10 254
 

Keuring d.d.: 29 september te Zwijndrecht
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A. Boone, H. Hondebrink
Pakwerker: R. van Poppelen

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

S. van Guldener Kevin 116 128 69 10 10 333
M. Janssen Othis 117 87 70 10 10 294
J. van Vierssen Unac 105 116 53 9 9 292
W. van Ravestijn Tygo 107 86 67 10 10 280
B. van Limburg Dana 110 90 59 10 10 279
 

Keuring d.d.: 23 september te Oss/Berghem
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: P. Sleegers, B.M.D. Koster
Pakwerker: W. van Ravenstijn

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

C. Jansen Barry 120 126 52 10 9 317
J. Clevers Biko 104 128 46 10 8 296
M. de Boer Gabber 118 88 66 10 10 292
 

Keuring d.d.: 23 september te Dronten
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: L. Roosjen, J.F.J. Zwart
Pakwerker: A. Bergsma 

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

D.F.R.C. Vorstenbosch Diego 100 86 62 9 10 267
P. Stoetzer Harry 80 108 42 10 8 248
J.G. Zwerver Logan 98 77 42 9 10 236
 

Keuring d.d.: 26 augustus te Groningen
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: C. de Groot, G. Kampjes
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

R. van der Wal Diva 118 128 69 10 10 335
T. Vonk Otto 118 118 69 10 10 325
E.A. Boersma Rover 106 121 47 9 10 293
S. Marto Kaido 111 88 69 10 10 288
W. de Vries Django 79 120 60 9 10 278
B. Reijnen Strype 92 105 62 7 8 277
 

Keuring d.d.: 21 augustus te Venhuizen
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: E.A. Boersma, E. Schippers
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

R. de Winter Otis 107 124 66 10 9 316
F. Bobeldijk Dax 102 129 66 10 8 315
C. van Tatenhove Sabrina 115 108 42 9 9 283
M. van Dijk Sajin 86 89 65 10 6 256
 

Keuring d.d.: 01 juli te Groningen
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A.P.M. Streng, A. van der Kolk
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

R.I. te Kaat Ferry 116 130 67 10 10 333
M. Effendi Nero 113 113 64 10 8 308
M. van der Burch Jaydie 99 122 60 10 9 300
M. Bal Maxx 111 108 72 9 8 278
 

Keuring d.d.: 30 juni te Almere
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A.P.M. Streng, A.F. Stoffer
Pakwerker: R. van Poppelen

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

J. van Alphen Diablo 117 126 69 10 10 332
O. de Weerdt Uran 109 127 70 10 9 325
O. van der Veen Mentor 102 129 69 10 10 320
C. van der Haar Odiba 110 113 60 10 10 303
D. Bal Bella 115 124 42 8 8 297
C.W.Y. van Burghout Feyros 100 103 59 7 8 277
S. Fiks Fynn 72 128 53 10 10 273
 

Keuring d.d.: 24 juni te Dordrecht
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: C. de Groot, A. Boone
Pakwerker: R. Poppelaars

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

W. van Gent Sem 115 127 42 10 10 304
S. Roeland Kenzo 109 106 66 8 9 298
A. van der Ham Skye 101 90 64 10 10 275
 

Keuring d.d.: 06 juni te Berghem/Oss
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: H. Hondebrink, M. van Lent
Pakwerker: M. Goijer

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

K. Schellekens Boef 113 130 70 10 10 333
R. van Poeppelen Depay 114 121 68 10 10 323
P. van Diessen Shiva 105 128 70 10 8 321
M. Hommersom Scanner 106 130 65 7 10 318
R. Poppelaars Danger 114 130 46 9 10 309
D. Mulder Skye 100 130 58 10 10 308
N. Boskeljon Ace 104 128 44 9 9 294
J. van Heest Y'envy 88 119 53 6 8 274
 

Keuring d.d.: 03 juni te Dronten
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: B.M.D. Koster, A.P.M. Streng / ASP B. Zuur
Pakwerker: M. Goijer

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

T. Hoevenberg-Borgmann Duncan 109 119 68 10 8 308
S. Kwakernaat Astor 106 118 48 10 9 291
S. Bonneveld Djay Djay 117 90 54 10 9 280
P. Braam Lana 100 88 68 9 10 275
R. Zwerver Chisca 103 86 61 10 10 270
M. Huijsmans Sanka 104 115 54 9 9 256
A. Koch Dwight 82 86 55 9 9 241
 

Keuring d.d.: 20 mei te Berghem/Oss
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: C. de Groot, A. Smeets
Pakwerker: W. van Ravestijn

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

P.A. Hansen Cyro 109 82 69 10 10 280
AVG   - - - - - -
K. Bezemer Kyra 89 83 43 10 9 254
 

Keuring d.d.: 09 mei te Hattemerbroek
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: E.A. Boersma, M.A.T.M. van Lent
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

M. Marreel Rico 110 130 42 10 10 302
R. Damveld Tienus 107 81 56 9 8 261
 

Keuring d.d.: 02 mei te Babberich
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: F. Quaedackers, H. Hondebrink
Pakwerker: W. van Ravestijn

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

G. Koetsier Chaz 96 124 66 10 10 306
M. Elema Bowen 107 128 42 10 10 279
P. Grisel Nora 95 112 45 10 10 272
A. Ensink Duco 84 102 67 8 9 270
 

Keuring d.d.: 15 april te Berghem/Oss
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: G.J. Peters, S. van Guldener
Pakwerker: M. Bosman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

C. Degenkamp Skye 114 127 42 9 9 301
D. Mulder Mr. Bacon 109 128 42 10 9 298
A. Klinkhamer Kay 91 127 42 9 9 278
A. Elema Bono 75 93 42 10 8 228
  

Keuring d.d.: 13 april te Haarle
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A.F. Stoffer, B.M.D. Koster
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

H.H. Lozeman Cooper 89 107 70 9 10 285
J. Verhulst Wanikyi 93 102 68 10 9 282
F. Veenstra Yuna 95 113 49 7 8 272
R. van der Horst Maxx 104 96 52 8 8 268
 

Keuring d.d.: 08 april te Gennep
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: P. Sleegers, B. Koster
Pakwerker: R. Poppelaars

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

M. Tacken Amico 108 119 52 9 7 295
J. Bleeck Reno 118 79 68 10 8 283
   

Keuring d.d.: 29 maart te Overveen
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: G.J. Peters, M.A.T.M. van Lent
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

M.I. Leunissen Billy 116 124 70 10 10 330
G. Bongers Bruno 113 108 64 9 10 304
A. Bos Willem 115 100 68 10 9 302
J. Visser Dries 94 126 52 9 8 289
M.C. Pauw Senna 106 93 60 8 10 277
 

Keuring d.d.: 25 maart te Dronten
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: S. van Guldener, A. van der Kolk
Pakwerker: M. Bosman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

E. van Loon Drago 109 113 70 10 10 312
R. Schut Tommie 91 130 64 10 10 305
R. van de Schootbrugge Sem 109 89 42 10 9 259
 

Keuring d.d.: 22 maart te Duiven
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: P. Sleegers, C. de Groot
Pakwerker: R. Poppelaars

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

P. Krachten Ivo 112 127 59 9 7 314
P. Degens Hugo 81 128 67 10 7 293
 

Keuring d.d.: 14 maart te Babberich
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: H. Hondebrink, G.J. Peters
Pakwerker: R. van Poppelen

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

K. Schellekens Rocket 118 109 70 10 10 317
D. van Santen Venom 98 126 65 7 9 305
N. Driessen Touareg 89 123 66 9 10 297
M. Herrebrugh Stitch 106 120 54 6 10 296
F. Sagir Colin 98 99 52 7 7 263
M. Kleverlaan Lycan 82 78 44 8 9 231
 

Keuring d.d.: 14 maart te Hattemerbroek
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters:  E.A. Boersma, M.A.T.M. van Lent, ASP. F. Dijkman
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

S. Reedijk Zorro 95 126 57 8 7 293
W. Kregting Bruce 100 110 62 10 10 292
avg avg - - - - - -
R. Drost Sjoert 100 106 57 8 8 279
M. Marreel Rico 79 87 62 9 9 246
K.M. Hofman Gunner 86 90 56 8 6 246
 

Keuring d.d.: 3 februari te Venlo
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: F. Quaedackers, H. Schreur
Pakwerker: V. van der Heijden

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

P. Megens Tess 116 127 70 10 9 332
R. Snippe Mylo 114 109 70 10 10 313
J. van Wanrooij Tasja 77 118 60 10 10 275
B. Groen Rosco 77 113 58 8 7 263
 

Keuring d.d.: 1 februari te Overveen
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: A.P.M. Streng, C. de Groot
Pakwerker: M. Goijer

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

M.I. Leunissen Bente 118 130 60 10 10 328
M.C. Pauw Clara Tosca 117 100 64 10 10 301
M.H.H.G. Bruijns Kay 101 110 66 10 10 297
A. Kozan Cabil 77 96 62 10 8 253
T.A. de Wendt Laser 84 78 60 10 10 241
 

Keuring d.d.: 30 januari te Venhuizen
Discipline: Bev.Surveillancehond
Keurmeesters: G. Kampjes, B.M.D. Koster
Pakwerker: H. Poortman

Naam Geleider

Naam hond

Afd.1

Afd.2

Afd.3

AA

WvV

Totaal

D. Enthoven Contra 112 130 67 10 10 329
J. de Winter Otis 107 117 65 10 10 309
F. Bobeldijk Sky 104 98 63 10 10 285
M. Goosens Mayra 91 102 60 9 10 272
R. Noom Laika 93 91 63 10 9 266